Truhlařina je našim koníčkem

Jsme relativně mladá firma, ale naši truhláři se pohybují v oboru již více jak 10 let. Celou tu dobu jsme nabírali nové zkušenosti, techniky, trendy... sekali jsme se rovněž se spoustou inspirativních lidí a architektů. Již delší dobu v nás zrála touha vlastní seberealizace a potřeba se dál rozvíjet. 

Vznikla tak společnost Natimber - mladá, inovativní, dynamická. Společnost, kterou tvoří lidé, pro které je prostě truhlařina koníčkem.  Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a spokojenosti našich zákazníků. 

Pracujeme jen s těmi nejlepšími, proto jsme si postupem času vybrali ke spolupráci šikovné zámečníky, čalouníky, skláře..., jejichž cit pro detail odpovídá našim představám o kvalitní práci. 

Skvěle nás rovněž doplňuje výborná bytová architektka, takže i větším zakázkám dokážeme dát jednotný styl.  

Výsledky naší práce si můžete prohlédnout v galerii realizací.


Naše dílna

Hned od počátku jsme vsadili na kvalitní a moderní stroje německé firmy Homag. Tato investice se ukázala jako výborná volba. Při dalším rozšiřování strojového parku tak zůstaneme u této osvědčené kvality. V současnosti využíváme především CNC obráběcí centrum a olepovačku ABS hran. Tento stroj nám umožňuje použití bílého, případně transparentního lepidla, díky čemuž není výsledný spoj mezi ABS hranou a použitým materiálem tolik viditelný.

K formátování velkoplošných materiálů využíváme elektronicky řízenou formátovací pilu. Veškeré ruční nářadí pak máme od značky Festool. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu