Poradíme s výběrem

Pomůžeme Vám s návrhem i výběrem vhodného materiálu. Máte raději hřejivý pocit masivního dřeva, nebo je Vám bližší moderní styl a upřednostníte nepřeberné množství dekorů kvalitního lamina? 

Vyrobíme na zakázku

Chcete vyrobit atypickou kuchyňskou linku, reprezentativní stůl, nebo jiný nábytek na míru? Z masivu... z lamina...? To vše jsme schopni Vám u nás splnit i ve spolupráci s bytovou architektkou.

Ručíme za precizní práci

Veškerý nábytek si vyrábíme sami v naší dílně. Pracujeme na moderních strojích německé zn. Homag. Tím je zaručena požadovaná kvalita a přesnost každého kusu nábytku.

Kdo jsme...?


Jsme tým mladých profesionálů a naše práce je pro nás koníčkem. 

Při výrobě nábytku dbáme na detail a kvalitu každého vyrobeného kusu. Díky tomu, že si celý proces výroby realizujeme sami, můžeme garantovat požadovanou kvalitu a přesnost. Od nákupu materiálu, přes jeho zpracování, kompletaci až po případnou montáž u zákazníka. Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavateli.

Přečtěte si o nás více...

Jak pracujeme...?


Zadání

Při prvním setkání vyslechneme Vaše představy a požadavky na finální produkt. K Vaší vizi přidáme naše zkušenosti a vytvoříme společně koncept, se kterým budete plně spokojeni.

Návrh

Z připraveného konceptu Vám vypracujeme cenovou nabídku a následně i grafický návrh včetně výrobních detailů.

Výroba

Po vzájemném odsouhlasení cenové nabídky a potvrzení všech dalších detailů naší zakázky začneme s výrobou.

Montáž

Dokončený nábytek po předchozí dohodě termínu přivezeme a namontujeme na určené místo.

Výběr z našich realizací


Prohlédněte si další Naše práce

DŘEVO TRUST

Významný dodavatel pro plošný materiál, nábytkové a stavební kování, nábytková dvířka, kuchyňský program, stavebně-truhlářské výrobky a spoustu dalšího. 

pdf souboru. 


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu